Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste Prémium Assistance...

Erste Prémium Assistance szolgáltatásnak a gyakorlati haszna mi?

Figyelt kérdés

Azt értem hogy csőtörés, dugulás, üvegtörés és egyéb vészhelyzetek elhárítására nyújt fedezetet, de ezenfelül mikre még?

Egészségügyi szolgáltatásnál

Kifizeti a műtétet, mondjuk egy lézeres szemműtét is? Vagy fogorvost?


Akinek van ilyen és használja aktívan, van valami limit, ami felett nem fizet vagy önköltséges egy szolgáltatás?



#biztosítás #erste premium
2015. aug. 9. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A szolgáltató weboldalán, telefonon vagy a bankfiókban kaphatsz gyors és pontos felvilágosítást. Miért itt kérdezed?
2015. aug. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Talán azért, mert aki gyakorlatban igénybe vette, az pontosabb információval van ellátva, mint a bank alulinformált, gyakran felháborítóan sötét alkalmazottai.


Bár azt hiszem világosan leírtam. Azért kösz, hogy kinyírtad a topikot.

2015. aug. 11. 14:03
 3/3 anonim ***** válasza:

kocsi mentésben is segít még, van egy összeghatár, amíg térít, úgy tudom ez most 25 ezer


Bbeszélj egy prémium tanácsadóval, az többet tud segíteni

2015. dec. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!