Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » JOKER hitelkártya gyakorlati...

JOKER hitelkártya gyakorlati használatban miket érdemes bejelölni?

Figyelt kérdés

Aki használja, tudna adni praktikus tanácsot?

Az élelmiszer kategóriába beletartozik például az ételrendelés, közért?

Miket érdemes bejelölni, hogy a legtöbb megtakarítás legyen?

A rezsit érdemes vele fizetni?


Nyilván egyénfüggő, de általános mindennapi vásárlás, ami előfordul mindenkinél.



2015. jan. 30. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Jól el fogsz adósodni, ne mondd, hogy nem szóltam :-)
2015. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd? De mondjuk nem ez volt a kérdés.
2015. jan. 30. 14:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Estés joker hitelkártya? Mert ott ismerek ilyen terméket, de ott nincs élelmiszerkategória. Jól gondold meg egyébként, és akkor vágj bele, ha tudod, hogy nem költesz emiatt többet és visszatöltöd mindig 25-ig. Nekem erstés joker hitelkártyám van, és ésszel használom, így egy év alatt közel 25 ezer Ft-ot spórolunk, így megéri.
2015. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen ERSTE, bele is írtam a kulcsszavakhoz, de nincs most ott.


Nekem 10-ét mondtak forduló napnak.

Miket állítottál be kategóriának? Akkor a közért vásárlásokat, az ételfutár cégeket nem is lehet visszaigényelni?


Rezsi, díjnetet sem?

2015. jan. 30. 20:12
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt vannak a kategóriák. A nagy üzletekben, mint Spar, Tesco, Lidl 1% jár vissza. Rezsit ne fizesd vele csekken, mert az kp felvét. A kategóriákat a saját szokásaid alapján válaszd. Nekünk nincs autónk, így a benzinkút kiesett. Van egy egy éves fiunk, így a szépségapolas, egészség evidens volt a pelenka, tápszer, gyógyszerek miatt. Sokat járunk szállodákba, így az utazást is választottuk. Emellett mindig deichmannban veszünk cipőt, így a divatot is bejeloltuk. Amikor neki állunk építkezni, akkor majd változtatunk, fél évente lehet. Ha lesz autónk, akkor pedig a benzinkutat jelöljük majd be.

2015. jan. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezt hogy érted hogy a csekk készpénz felvételnek minősül?


Díjnetet használom, akkor is?


Ez elég aljas dolog lenne.

2015. jan. 30. 23:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Dijnetet nem tudom, de ha postán feladod q csekket és bankkártyával vagy hitelkártyával fizetsz, az készpénzfelvételnek számít.
2015. jan. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Micsoda pofátlanság. Mi különbség van igénybe venni egy ételszolgáltatást, vagy éppen egy víz-, gáz-, villanyszolgáltatást és annak kifizetését?
2015. jan. 31. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!