Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pénzt szeretnék tenni a...

Pénzt szeretnék tenni a számlámra. Ez hogy zajlik? Opt (junior)

Figyelt kérdés
pin kódomat sajnos nem tudom, az kell? 16 éves vagyok, elvileg anyám is kell hogy bejöjjön a bankba velem.. igaz?

2015. aug. 9. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell anyukád ahhoz, hogy pénzt rakj a számládra.


Úgy zajlik, hogy besétálsz a pénzzel a bankba. Ha számhúzós rendszer van, kérsz a megfelelő kategóriához tartozó sorszámot, és lecsücsülsz várakozni. Ha meglátod a számodat, akkor odamész a pulthoz, és mondod a néninek, hogy csókolom, pénzt szeretnék betenni. Megkérdi mennyit, mire te megmondod az összeget, és odaadod neki a pénzt. Kész is.

2015. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

UI.: Ha a pinkód alatt a kártyához tartozó 4 jegyű kódot érted, és elfelejtetted, akkor azt is kérdezd meg a pénzberakásnál. Fogsz kapni egy újat, miután igazoltad magad. Személyit, lakcímkártyát ilyesmit vigyél magaddal.


A kód nélkül nem tudsz felvenni pénzt az ATM-ekből, anélkül pedig nem sokat ér a bankszámla.

2015. aug. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! :)
2015. aug. 9. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Kód nélkül berakni sem tudod, mert az ügyfél azonosítása első körben a bankkártyával és PIN kóddal történik. Ha elfelejtetted/elhagytad, akkor mindenképpen azzal indíts, hogy kérsz egy újat.
2015. aug. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ha nem kell hozzá szülő akkor megcsinálom. de ha feleslegesen buszozok akkor szomorú leszek :D anyám-apám dolgozik holnap.
2015. aug. 9. 23:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Tuti nem kell.
2015. aug. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
bementem, nem kellett szülő. a pin kód csere meg 500 ft és majd értesítenek sms-ben :)
2015. aug. 10. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!