Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP junior számlával lehet...

OTP junior számlával lehet mínuszba menni? Konkrétan 5000 ft mínuszra gondoltam, de úgy hogy 1 hónapon belül érkezik ismét pénz a számlámra, tehát kiegyenlítődik.

Figyelt kérdés
valaki segítsen pls!
2011. ápr. 21. 12:49
 1/3 anonim válasza:

Bemész a bankba,és kérsz A-hitelt.

Ez azt jelenti,hogy ha az elmult min3 honapba érkezett rendszeresen utalás a számládra (folyoszámla forgalom),akkor annak az 1 havi átlagát kérheted hitelkeretnek.

Bemész, 20 perc alatt megvan,azonnal aktiválásra kerül.

2011. ápr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és erre mennyi a kamat amúgy? az a -hitelre. vagy amint érkezik pénz a számlámra, akkor úgy kiegyenlítődik?
2011. ápr. 22. 10:30
 3/3 anonim válasza:

Bocsi a kései válaszért,azota sztem már rájöttél..

Tehát mondjuk most kapsz ehónapba 100ezret, de te 120ezret veszel fel, a számlád minuszban lesz 20ezer Ft-tal. Köv honapban ismét kapsz 100e Ft utalást, a számlád egyenlege 80ezer Ft + Még kb 200-300 ft kevesebb. ennyi a kamat.

Személy szerint nekem 4 honapja van 120al minuszban,akkor volt egy igen nagy anyagi kiadásom,és itt elcsusztam,havonta kb 2000 Ft kamat megy rá, mert minden honapba érkezik fizum,de még nem sikerült visszatennem.

2011. szept. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!