Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a nagymamám a kedvezményeze...

Ha a nagymamám a kedvezményezett erste lakástakaréknál, odaadják nekem az eredeti pénzt bármikor nagymamám nélkül, ha lemondok a 30 % kamatról?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van erste-s lakástakarékom, fizetem havonta rendesen, de mivel kiderült, hogy a szüleim megtettek kedvezményezettnek egy másik banknál, nekem meg meg kellett tennem a nagymamám kedvezményezettnek. A kérdésem az, hogy ha bemegyek a bankba és ki akarom venni magát a tőkét, amit anno beraktam, s tudomásul veszem, hogy elesem a 30 %-os kamattól, odaadják nekem úgy, hogy a nagymamám a kedvezményezett? Nem akarok a nagymamámmal érintkezni.. Vagy ez csak akkor lényeg, hogy ő a kedvezményezett, ha letelik a 4 év és szeretném a 30 %-os kamatot? Köszi a válaszokat!!

#lakástakarék #lakástakarék kedvezményezettje
2015. aug. 9. 21:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én sem értem, csak kérték. Nem egyéni vállalkozó... :) Köszi!!
2015. szept. 28. 15:01
 12/13 anonim ***** válasza:
Maximum akkor kérhették, amikor bejegyezték kedvezményezettnek. Azért tették, hogy egyrészt meggyőződjenek arról, hogy valós személyről van szó, másrészt ez alapján ellenőrzik, hogy nincs-e a nevén más lakástakarék számla, ami alapján álltám ütközés állhatna elő. Más esetben kizárt, hogy kérik.
2016. ápr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szerintem beszélj egy szakemberrel, fontos hogy pontos infót kapj. Nekem ők segítenek [link] szerintem ők megbízhatóak
2016. szept. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!