Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fiamnak nyitottam OTP-nél...

Fiamnak nyitottam OTP-nél bankszámlát, de nem működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 éves fiamnak nyitottam OTP Junior számlát. Az interneten az van írva, hogy lehet mobilegyenleget feltölteni, vásárolni vele, de mind próbálkozást elutasít a bank. Mikor megnyitottuk, akkor még azt mondta az ügyintéző, hogy lehet vele utalni OTP-n belül, viszont ezt is elutasította a bank. Bementünk, és azt mondták, hogy ez sem lehetséges. (a terméktájékoztatóban szerepel az utalási lehetőség bankon belül ebben a junior 7-14 éves csomagban) Van netbankja is, de semmit nem ér így, mert nem megtakarítás célból nyitottuk meg.


Szerintetek miért ilyen? Miért nem vásárolhat vele, pedig aktiváltuk már a kártyát?



2015. aug. 13. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Menjetek be még egyszer, de valami épeszű ügyintézőt keressetek!
2015. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak olyan helyeken tudjátok használni a bankkártyát, amelyik üzletekbe az OTP telepített a terminált, avagy ahol az elfogadott kártyák között ott van az OTP logó. ATM-ből is csak az OTP-st tudjátok használni ezzel a kártyával.


Ha OTP-s helyen próbáltátok használni a kártyát és úgy nem sikerült, akkor még arra tudok gondolni, hogy vajon aktiváltátok e a kártyát.


Hogy az átutalás miért nem sikerült, azt ennyiből szerintem más sem fogja tudni megmondani, esetleg nem ír ki valami részletesebb üzenetet a bank?


(Az OTP saját tapasztalatom alapján sincs mindig a helyzet magaslatán, Juniorként engem is gyakran félretájékoztattak.)

2015. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!