Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol találok olyan magánszemély...

Hol találok olyan magánszemélyt aki adna kölcsönt?

Figyelt kérdés
500 kéne, munkám van, munkahelyváltás miatt nem tudok bankhoz fordulni. Kamatstul visszafizetném természeteen az összeget, In tudom a két szép szeméért senkinek. Megértem. De ha valaki d megoldást segítsen. Ötletek is jöhetnek. Az álmom szeretném valóra váltani.

#pénz #kölcsön. magánszemély
2015. aug. 19. 18:51
1 2
 1/17 anonim válasza:
60%
Család,barátok, uzsora.
2015. aug. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%

Sehol. Aki azt állítja, hogy ad, az vagy uzsorás, vagy csaló.

Esetleg barátoktól vagy családtagoktól.

2015. aug. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Sehol.
2015. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%

Én is szeretném az álmom megvalósítani, de még nem sikerült- nekem 2 millió kéne... azt mondták nekem, merjünk nagyot álmodni :D


Félretéve a viccet: ha van egy álmod és azt szeretnéd megvalósítani, akkor abban pont az a pláne, hogy meg kell küzdeni érte: spórolj, találd ki, hogy lehetne pénzt keresni, nézz utána, hogy tudnád a legolcsóbban kihozni az álmodat, stb.


És hogy még komolyabbra fordítsam a szót: pont a lényeget nem írtad le: ha valaki mégis adna Neked, mégis mennyi idő alatt, mekkora összeget szándékoznál visszafizetni és miből?

2015. aug. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az okoskodást ;) ....valóban igazad van meg kell érte küzdeni. Aláírom, de Had ne mondjam mióta küzdök ebbe a retek országba.....tudod néha kell segítség az induláshoz. Egy szóval nem írtam h a teljes álmom váltaná ez az összeg valóra, csak segítene elindulni az úton. ....


Persze hogy nem írtam le hogy hogy törleszteném vissza....ne én szabjam meg.... megadnám ezt a lehetőséget annak aki adna kölcsönt :) ....tudod valamit valamiért.

2015. aug. 19. 23:49
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

500 forint?


Annyit szerintem sokan tudnának kölcsönadni. Vagy akár annyit még kéregetéssel is szerezhetsz.

2015. aug. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
#5: Olyan régóta küzdesz ebben a retek országban, hogy még a nyelvet sem tanultad meg rendesen.
2015. aug. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem igazán értettem mit akar, de a lényeg 500e-ért kocsit venne, hogy mielőbb meglegyen 3 év autóvezetői tapasztalata, hogy elmehessen az országból.


Amit nem értettem, hogy: Ez miért feltétele az ország elhagyásának? Miért lenne tapasztalt autós, ha nem lenne pénze tankolni?


Igen és a fedezet, hogy visszafizeti maga a kapott pénzből vett autó, nah bumm!

2015. aug. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Kedves kérdező! Nyugtass meg hogy nem arra kell a pénz, hogy egy ˇkülföldiˇ munkaközvetítő céghez befizesd, annak reményében, hogy majd tuti állást adnak neked. A nyelvtudás nélküli magyarokat így szokták beugratni, a hozzáteszem szintén magyar csalók, avagy másnéven álmunkaközvetítők. Senkinek ne utalj pénzt!!! Törvénytelen
2015. aug. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Jaa csak hogy megérsd.......mert te is úgy ugatsz hogy nem nézel utána! Nos, 3 év vezetési tapasztalat kell B-ből hoz hogy eltudj menni C E GKI-ra! ......ezen mi olyan bonyolult?????
2015. aug. 20. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!