Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kihez forduljak ha kölcsönt...

Kihez forduljak ha kölcsönt szeretnék felvenni magánszemélytől?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne 350000ft ra és 600000ftot fizetnék vissza részletekben aminek a havi összegét közösen megbeszélnénk.Természetesen szerződést írnánk róla! Hogy kezdjek neki?

2015. júl. 13. 16:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Megnézem én hogy erről ti milyen szerződést kötnétek, mert ez már uzsora kölcsön kategória...
2015. júl. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%

Sehogy. Ismeretlentol soha a tetves eletben nem fogsz ennyit kapni, mert hiaba irtok valami szerzodest, nem behajthato esszeru keretek kozott, ha nem fizetsz.


Neked talaltak ki a providentet...

2015. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
0%
Ez engem is érdekelne..SOS-ben..
2015. júl. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
Mennyi eltájolt ember...
2015. júl. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Mennyi eltájolt ember.... Hát igazán nagyon kedves vagy

Jól esett?valaki bajban van segítséger kér és neked az a legfontosabb, hogy beszólhass...gratulálok csodálatos lelkivilágod lehet.

2015. júl. 13. 17:44
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Igazából csak segíteni szeretnék neked azzal hogy lebeszéljelek erről. De annyi ilyen embert láttam már hogy tudom hogy felesleges törnöm magad. Csak bele forgatnád magad valami még rosszabba. Persze annyi szerencséd van, hogy épeszű magán ember nem fog neked hitelezni. Bank meg ha véletlenül is ad, akkor olyan feltételekkel, hogy bele rokkantok.
2015. júl. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%

És mégis milyen fedezetet tudnál felmutatni?


Egyébként itt az embered:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..

2015. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nincs fedezetem csak a fizetésem van és csak számlákat tudok felmutatni amit minden egyes honapba pontosan fizetek! Nem annyira vagyok bejelentve amennyit keresek így ezért nem tudok bankhoz fordulni.nem rokkanék bele..miért lenne rosszabb?tisztában vagyok vele mit tudok vállalni. Adott egy havi törlesztőrészlet azt ki kell fizetni..amit a munkabéremből fedezek...ennyi
2015. júl. 13. 19:10
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Na meg egyszer: Provident/Credigen. Maganszemely soha az eletben nem fog neked ennyit adni.
2015. júl. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%

"Megnézem én hogy erről ti milyen szerződést kötnétek, mert ez már uzsora kölcsön kategória..." érvénytelent, de ez a verőlegényeket nem fogja megakadályozni


kérdező, ha van fizetésed kapsz banktól is hitelt

2015. júl. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!