Provident és áruhitel?

Figyelt kérdés

Először is,okoskodók kíméljenek,hogy ezért hitelt felvenni,stb..Ha úgy érzed,hogy ezek táborába tartozol,akkor 'eriggy innen'.

Köszönöm!


Nos,pc-t szeretnék vásárolni. Nézegettem áruhitelre,35-40%-os THM-ek vannak. Ennek köszönhetően igencsak elszaladt a ló velük.

A Providentnél 25.58% a THM. 280.000 Ft-ot vennék fel,105 hétre. Heti 3.332 Ft a törlesztő. Ez egy hónapra 13.328 Ft. A teljes visszafizetendő összeg 349.860 Ft. 69.860 Ft a kamat.


Jól látom,hogy sokkal-sokkal jobban megéri a Providenttől kölcsönt felvenni,minthogy áruhitelt vegyek fel?

Természetesen otthon szolgáltatás nélkül.


Akinek már volt dolga velük,leírhatja tapasztalatait,véleményét.


Köszönöm az értelmes válaszokat!



2015. aug. 20. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, jól látod. Páran panaszkodnak, hogy nem kapnak otthoni szolgáltatás nélkül hitelt a providenttől. Remélem ennek nincs alapja, remélem te kapsz, és remélem megosztod a tapasztalataidat velünk ebben a témában! Szóval írj majd, hogy mi volt!
2015. aug. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt én is remélem.

A jövő héten megírom nektek.

2015. aug. 21. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincsen valamelyik áruházban éppen 0% THM-es hitellehetőség? Az még kedvezőbb lenne.
2015. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy van,de jobb szeretem magam összeállítani,hogy mi van a gépben. Nem szeretem ezeket az előre összeállított áruházi gépeket.
2015. aug. 21. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!