Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Annak, akinek nincs rendszeres...

Annak, akinek nincs rendszeres jövedelme, nem kaphat ingyenes készpénzfelvételt?

Figyelt kérdés
Az anyukám egyéni vállalkozó, és a lakossági folyószámlája kapcsán szeretett volna ingyenes készpénzfelvételről nyilatkozni. Arról tájékoztatták, hogy mivel nem rendszeres a jövedelme, rá nem vonatkozik a havi 2x, maximum 150.000 Ft-ig terjedő ingyenes készpénzfelvétel ATM-ből. Sehol nem találtam erre vonatkozó szabályt. Valaki tud erről valamit? Köszönöm a segítségeteket.

2015. aug. 27. 18:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Van pénz a számlán, természetesen nem akar ingyen pénzhez jutni. Az emberi kreativitás határtalan... :)
2015. aug. 27. 20:59
 12/15 anonim ***** válasza:
26%
mondjuk ha vállalkozói számla akkor sem azért kell elutasítani, mert nincs állandó jövedelme, hanem azért, mert arra nem jár.
2015. aug. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A szerződésben Lakossági folyószámla szerepel.
2015. aug. 27. 22:18
 14/15 anonim ***** válasza:
Örömmel látom, hogy a 300 000 balek, illetve a piások is látogatják az oldalt, remélem hasznukra válik :)
2015. aug. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Remélem, tudok másnak is segíteni: A szüleim által tett meghatalmazással bementem egy közeli városban lévő másik bankba, ahol igényelhettem az ingyenes készpénzfelvételt. Nem volt az ügyintézőnek kérdése, várakozással együtt 10 perc alatt megvoltam.
2015. nov. 9. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!