Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létezik ténylegesen ingyenes...

Létezik ténylegesen ingyenes bankszámla?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy olyan, amelyiknek a vezetése díjtalan, a pénzt rájuttatni díjtalan, kamatozik is valamennyit, és aztán hozzájutni a pénzhez szintén díjtalan. (szóval lehetséges bankkártya nélkül ingyenesen hozzájutni, vagy pedig ingyenes a bankkártya. De nem csak az első évben, hanem tartósan.)

2015. szept. 2. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Érdekes hogy nyugaton szinte az összes alap bankszámla ilyen.
2015. szept. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Melyik nyugat? Mert Amerika nem ilyen.
2015. szept. 2. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

1) nyugaton a kerítés is kolbászból van, sőt még a bankok fizetnek minden pénzügyi manőver után


2) nyugaton is van tranzakciós illeték?

2015. szept. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

MO-n jelenleg NINCS olyan folyószámla, ami lekötés nélkül 0,0001%-nál nagyobb kamatot adna.


Ha ezt kihúzzuk a listáról akkor nekem pl. az AXA banknál egyedüli költségem a paypassos kártya havi 500 ft-os díja. Minden más ingyenes. De a különböző csomagokhoz (ettől függ pl. hány utalás ingyenes, stb..) kell érkeznie egy minimum összegnek rá minden hónapban.

2015. szept. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

Nekem a legolcsóbb a takarékszövetkezetes bankszámlám.

Havi díja 306,- Ft, 2 évente kell fizetnem 2.000,- "kártyacsere" díjat. Igaz nem utalok róla, csak felveszem a fizetésem, azt is bankkártyával bármelyik automatából havi kétszer ingyenesen összesen 150 ezer forintig.


Ennél olcsóbb csak a készpénzes bérfizetésem volt...

2015. szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!