Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit csináljak, ha egy online...

Mit csináljak, ha egy online tranzakcióhoz Visa kártya kéne, de nekem MasterCard van?

Figyelt kérdés

Sírjak tovább?

Nyilván emiatt nem fogok más bankhoz menni és fiókot csináltatni. Gondoltam arra is, hogy költsön kérek alakitől akinek van, de létezik ember, aki belemenne? Amint odaadná a kártyáját, bármit vehetnék vele (legalábbis amíg van fedezet), hiába mondanám, hogy másra nem kell (és természetesen átutalnám neki, vagy kp), azok csak szavak..

Esetleg ha itt állna mellettem, és végignézné, aztán visszadnám a kártyát, de egyetlen embert se ismerek személyesen, akinek Visa van. :D


Ha az oldal csak Visát támogat, akkor törődjek bele?



#bank #megoldás #Visa #MasterCard tranzakció
2015. szept. 2. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, torodj bele.
2015. szept. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érdekes, eddig még nem láttam olyat, hogy ahol Visa van, nem fogadják a Mastert.

marad a beletörődés :)

2015. szept. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nagyon kell, akkor csináltass egy visa kártyát (akár virtuálisat).
2015. szept. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
www.mastercard-to-visa-converter.com
2015. szept. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!