Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vannak-e olyan magyarországi...

Vannak-e olyan magyarországi bankok (Melyek azok a bankok? ), amelyek 24 órás telefonos ügyfélszolgálatát - az OTP-hez hasonlóan - hétjegyű, normál tarifás budapesti számon lehet elérni?

Figyelt kérdés
Illetve a személyazonosságot (jogosultságot a személyes ügyintézésre) bankkártyával lehet igazolni.
2015. szept. 4. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegyik ilyen, legalábbis még nem találkoztam olyannal, amelynek ne lett volna "normál" vezetékes hívószáma.

Azok, amelyek a 40-es körzetszámos telebank hívószámot hirdetik, azoknak is van vezetékes számuk, mert a 40-es körzetszámú ugyan Magyarországról helyi tarifával hívható, de külföldről nem.

például:

K&H TeleCenter: 06 1 335 3355

Erste +36 1 298 0222

Raiffeisen +36 1 48 48 484

Unicredit +3613253200



A Budapest Banknál a telefonos ügyfélszolgálaton

06 1 4777 777

azonban este 22:000 és reggel 06:00 között szűkített körben lehet ügyet intézni (bankkártya, Internetbank, Üzleti Terminál és Online Befektetési Rendszer ügyeletet működtet, amelyen keresztül letilthatja ezen szolgáltatásokat. )


A bankkártyás azonosításra vonatkozó kérdésre nem tudom a választ, remélem arra más válaszoló tud majd mondani valamit.

2015. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

A kérdést egyébként azért írtam ki, mert az ERSTE Bank lakásomhoz legközelebb eső fiókjában a fiókvezető (vagy csak helyettes?) a címben jelzett kérdésemre azt válaszolta, hogy csak a 06-40-nel kezdődő létezik.


Egyébként azért lényeges számomra a hétjegyű telefonszám, mert például az OTP-t ismerve, eszméletlenül hosszú tud lenni a várakozási idő, és nem mindegy, hogy mindezt ingyen - olyan a díjcsomagom - vagy komoly percdíjakért teszem.

2015. szept. 14. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!