Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi lakáshitelt fizettek?...

Mennyi lakáshitelt fizettek? Nekünk 12M Ft svájci frank alapon,35 évre 97. 000. Ft körül van (3 éve vettük fel) és ez egy normál lakáshitel, nincs rugalmas törlesztés meg semmi ilyesmi.

Figyelt kérdés
Esetleg van valaki aki kb. ennyi hitelt vett fel és 35 évre? Leginkább ez érdekelne mert kíváncsi vagyok, hogy sokat fizetek-e ennél a banknál.
2010. márc. 12. 13:53
1 2
 11/12 anonim válasza:

Korábban sem értettem, most sem értem, hogy mások mért nem értik a kamatos kamat arányait.

Igen sokat fog visszafizetni az adós, de koránt sem annyit amennyi a reálérték.

Matek: 43 éves vagyok és a 90 szeresét keresem most a 18 éves koromban kapott béremnél. az 10 millilánál mennyi is?

Nagyot nézne ugye mindenki, ha a felvett 10 milla helyett 900 milliót kérne mondjuk egy 25 éves futamidőre a bank?

Tudom brmi megeshet 25 év távlatában, de a jelenlegi banki kamatos kamatok kisebb nagyobb anomáliákkal, de igenis reálisak.

Aki ezt nem érti, vagy nem fogadja el, az ne vegyen fel hitelt.

Az életben tulajdonképpen a mai világ adta lehetőségekkel semmi sem kalkulálható előre. A világválság sem volt az.

Úgyhogy kérdező jó a hitelkonstrukciód, de én is azt mondom, hogy több helyről is érdeklődd meg, tudod-e esetleg csökkenteni.

2010. nov. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
16.48-as vagyok. Édesanyám 35 évvel ezelőtt havi 530.-ft-ot keresett. Ez egy mai nyomott 80 ezres bér 150 ed része.
2010. nov. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!