Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha Maestro kártyám van, tudok...

Ha Maestro kártyám van, tudok vele paypal-nál fizetni?

Figyelt kérdés

ERSTE-s Maestro kártyám van, és szerettem volna paypal-ra regisztrálni, de ezt írja ki: "The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer's customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue."

És úgy tudom, hogy a paypal elfogadja ezt a kártyatípust (regisztrációnál is fel van tüntetve a paypal oldalon opcióként), ha van a kártya hátoldalán 3jegyű szám (nekem van.)

Mi lehet probléma?



2015. szept. 11. 14:25
 1/3 anonim válasza:
A paypal oldalán próbáltál regisztrálni? Mert ez az üzenet olyan, mintha fizetni akartál volna és azt nem engedte.
2015. szept. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elfogadja, nekem is Maestro van. Viszont ha nincs rajta pénz akkor nem tudod hozzáadni paypalhoz szerintem.
2015. szept. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Polika Pál válasza:
Szarakszik a maestroval a paypal,nekem hozzá van rendelve,és nem tudok vele fizetni!Ezt az üzenetet kapom: "Even though you may receive an email from PayPal, your order has NOT been processed because of an issue with your PayPal billing method (such as an expired credit card or insufficient funds)." A paypal oldalon meg azt írja,hogy függőben :S
2015. szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!