Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van egy OTP-s maestro kártyám....

Van egy OTP-s maestro kártyám. Ha bemegyek a bankba akkor ott tudnak nekem adni róla egy jelenlegi számlakivonatot?

Figyelt kérdés
Ugyanis paypal fiókot csináltam, és ugye a 4 számjegyű aktiváló kódot csak a hónap végén a kiküldött számlakivonatban tudnám meg. De nekem holnapra kellene. Ha ma megcsinálom a fiókot, bemegyek a bankba, akkor idetudják nekem adni a számlakivonatot, amin remélhetőleg már ott lesz a 4 jegyű kód is???
2014. jún. 23. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
A Maestro egy debit kártya, tehát valószínűleg csak a könyvelés után jelenik meg neked a 4 jegyű kód, ami eltart 3-4 napig is. Ha holnap bemész, valószínűleg nem lesz rajta a "kivonaton" De ha valaki máshogy tudja, mondja meg
2014. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kivonaton nem lesz rajta, de meg tudják mondani a kódot. (Nekem legalábbis az erste telebank meg tudta mondani.)
2014. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!