Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata hitelkártyaigényléssel Angliában (Barclays)?

Figyelt kérdés

2 rubrika van az igénylőlapon, 1 a jelenlegi lakcímnek a beköltözés időpontjával egy, pedig a korábbinak (3 évre visszamenőleg) szintén a beköltözés időpontjával.


Több rubrika nincs további címeknek, ha valaki 2-nél több helyen lakott volna az elmúlt 3 évben.

Mennyire számít az, hogy mennyi ideig éltem egy helyen, mivel 2 címből nem lesz meg a 3 év?



#lakcím #hitelkártya igénylés
2015. szept. 12. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokat számít.
2015. szept. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokat szàmìt. Ha sűrűn költöztél, nincs egy helyen legalàbb 3 éved, rosszabb feltètelekkel kapsz hitelkàrtyàt. (Ha egyàltalàn kapsz.) Ha először igényelsz kàrtyát, max. 200-400 font hitelkeretet kaphatsz. Okosan hasznàlva viszont jó credit historyd lesz, ami ha komolyan gondolod az itt èlèst, sokat erhet a kèsőbbiekben.
2015. szept. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt hogy ellenőrzik, hogy mennyi ideig éltem a korábbi lakcímemen? Nincs bejelentési kötelezettség, a számlát pedig akkor nyitottam, amikor már ott éltem.
2015. szept. 12. 22:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Lakàsbèrleti szerződèssel. Bejelentesi kòtelezettsèg nincs, de ez nem azt jelenti hogy nem tudjàk hol laktal. A councilnàl ugyanugy benn vagy a rendszerben, meg a szolgàltatoknal. Beìrhatsz valòtlan adatot, de ha kiderül nagyobbat buksz. (Egyre jobban utàljàk az ügyeskedő kelet euròpaiakat). Nekem egy ismerősöm jàrt ùgy hogy autòra biztosìtàs kötèsekor valòtlan adatokat adott meg(azt allìtotta hogy garàzsban àll a kocsi, holott utcàn állt), ìgy ugye olcsòbb lett neki a havi dìj, viszont, egyik èjjel megrongaltak a kocsit, ő szaladt s biztosítòhoz, a cèg persze nem fizetett, felmondta a szerződést, most pedig minden biztosítònál feketelistàs, csak magas ar mellett köthet ujat.
2015. szept. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég komolyan utána néznek mindennek ha hitelt akarsz felvenni. Mi 8 éve folyamatosan ugyanabban a lakásban élünk ahová először költöztünk. Mégis tavaly amikor felakartunk venni egy kicsivel nagyobb összeget a bank először elutasított minket, hogy ugyanazon a címen él egy férfi aki komoly hitelt kapott, és már a végrehajtó akarja vele felvenni a kapcsolatot, de a levelek rendre visszamennek. Igen, visszamennek, mert mi visszaküldjük, hogy a címzett ismeretlen. Komoly "vitánk" alakult ki a bank és mi közöttünk, mert egy vadidegen brazil ember hiteltelensége miatt elutasítottak minket is. Pedig csak annyi volt, hogy előttünk ő bérelte a lakást. Végül a lakás tulajdonosa és az ügynökségi összekötőnk segítettek, bementek a bankba, és ők igazolták, hogy mi nem ismerjük a volt lakót, semmi közünk hozzá.
2015. szept. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Csak az internetes vásárlásokhoz hozzáadott extra biztonság miatt érdekelt a dolog, na meg 3 havonta úgyis kiküldik mindig hozzá a papírokat.


Akkor hagyom inkább a fenébe, annyit nem ér az egész, hogy bajba kerüljek miatta.

2015. szept. 13. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!