Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az UNIQA Biztosító életbiztosí...

Az UNIQA Biztosító életbiztosítással egybekötött tartós lekötési formájú megtakarítását érdemes választani? Van valakinek tapasztalata erről?

Figyelt kérdés

2015. aug. 18. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ezt így nehéz megválaszolni.

Leginkább te tudod, mi a célod, mi a kockáztatási hajlandóságod, milyen biztosítási védelmet szeretnél, forintban, vagy euróban, mi az életkorod? Tudom, nem minden válasz publikus...

2015. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
unit linked? nem érdemes
2015. aug. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nem tapasztalat kérdése... ezek a termékek, még ha olcsók is (ami nagyon ritka), csak hosszú távon érhetik meg, főleg nagy kockázatvállalásnál, és nem hiszem, hogy sok olyan ember van, akinek van befejezett 20 éves uniquás megtakarítási programja.


Szóval tapasztalatom, az nincs, de nem éri meg.

2015. aug. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ajánlom figyelmedbe, ha tőzsdei alapú megtakarításban gondolkozol. Miért nem inkább garantált lejáratú megtakarítási formát választasz?

2015. aug. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy bepaliztak. Egy ügyintéző az egyik jó nevű bankban rábeszélt egy 3 éves lekötésű Uniqa megtakarításra, amihez pluszban életbiztosítást is adnak. Azt én egyáltalán nem akartam, de az vele járt. 7-8 % kamatot ígért, - persze ez nincs leírva sehol - és most fél év után derült ki, amikor érdeklődtem, hogy 1,8 % csak az éves kamat, és kb. 300 ezer Ft-ot veszítek, ha előbb kiveszem. Csúnyán átvágott az ügyintéző, de már nem dolgozik ott. Nem tudom mit csináljak...
2015. aug. 25. 21:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez 3 éves tartamú egyszeri díjas? Az valószínűleg nem olyan borzalmas... nézd meg a TKM értékét!
2015. aug. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!