Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ebayen vásároltam 2 dolgot,...

Ebayen vásároltam 2 dolgot, és nem paypallal, hanem simán a kártyás (OTP) móddal fizettem. Csak a kártya hátoldalán lévő 3 szám közül az egyiket mindkétszer elrontottam. (folyt. Lent? )

Figyelt kérdés

Valamiért az volt bennem, hogy jó, aztán ma néztem, hogy 2 helyett 1-et kellett volna írni. A bankszámlán megnéztem az egyenlegem, de mivel a napokban többet is vásároltam, nem emlékszem pontosan mennyinek is kéne lennie rajta, a számlatörténetnél meg nem írja ki az adatokat, a legutolsó kilencedikei dátumos.

Most akkor ettől a kis hibától eltekintve megérkeznek a termékeim, vagy elrontottam az egészet? :)



2015. szept. 13. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen kis hibáról beszélsz, de ha a CVC kódot helytelenül adtad meg, akkor biztos nem került kifizetésre a termék.
2015. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
elrontottad az egészet, nem voltak le pénzt és nem is kapsz terméket.
2015. szept. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!