Havi netto 100. 000, -ft jovedelemmel mennyi lehet a max autohitel amit fel lehet venni?

Figyelt kérdés
Nincs es nem is volt meg semmi hitelem, tartozasom...ilyen teren tiszta vagyok.

2015. okt. 4. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
felejtős
2015. okt. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Indoklas? Allitolag a netto jovedelem 50%nak tudni kell fedezni a havi torlesztot. Nagyon durvan szamolva 22.000 ft a torleszto 1 misire. Akkor mi miatt felejtos a dolog?
2015. okt. 4. 12:15
 3/9 anonim válasza:

Minek ragaszkodsz új aútóhoz?

Mire rárakod a rendszámot már 25% ot vesztett az árából + Casco!

Egy 5-6 éves megkímélt kocsit az uj árának feléert megvehetsz és gond nélkül szaladgálhatsz vele meg 10 évig....

2015. okt. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 veterán vas ***** válasza:
Semmi közöm hozzá, de ha ez összejön, és elkezded a törlesztést, akkor holnaptól a maradék lóvéból fogsz megélni és az autót fenntartani? :(
2015. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Bocsi de senki nem irta hogy ujat akarok. 26os autorol lenne szo.

Kedves utolso! Nem annyi a keresetem csak annyit tudok papiron igazolni es ez a gondom. 230-250 korul szokott lenni atlagosan. Neha kicsit tobb kicsit kevesebb. Nem a torlesztesen aggodok csak h elfogadja e a bank ezt a 100 igazolt nettot.

2015. okt. 5. 18:22
 6/9 A kérdező kommentje:
2006 bocsi
2015. okt. 5. 18:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valóban ennyit keresel, akkor tedd félre, amit lehet, és abból vegyél autót. Hidd el, nem irigységből akarunk lebeszélni a hitelről, hanem azért, mert tudjuk, mivel jár. Még mindig fizeted a törlesztést, amikor a vas már nem ér semmit.
2015. okt. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 veterán vas ***** válasza:

Volt egy munkatársam, aki hozzád hasonló módon közelítette meg a kérdést. Amikor megkérdeztem, hogy miért hitelre vásárol, azt mondta, majd kiszorítja a havi törlesztőrészletet. Na de akkor miért nem rakosgatta össze eddig? Mert nem volt rákényszerítve, és a saját eszéből nem spórolt. Most hogy látja a célt, és muszáj(!)fizetni, állítólag meg fogja oldani. Mert tényleg muszáj! Ergo: beküldte magát a hülyeutcába.(szerintem)

Most görcsölhet......

2015. okt. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy adnak hitelt, de nyilván nem 1 milliót. Az a baj, hogy használt autóra rosszabb feltételekkel kapsz hitelt, ha egyáltalán. Szabad felhasználású személyi kölcsönből pedig óriási butaság autót venni, mivel sokkal drágább. Amint megvan az autó, azt tankolni, szervizelni, biztosítani kell, a törlesztő csak egy lesz a kiadások közül. Azért sem javaslom a hitelt, mert a fizud 100k fölötti része változó. Mi van, ha 1-1 hónapban egyszerűen nem fér bele a hiteltörlesztő? Miért nem spórolsz kb 10-12 hónapig (nem tudom mennyiből élsz) és veszed meg tehermentesen az autót?
2015. okt. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!