Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal megerősítés nélkül?

PayPal megerősítés nélkül?

Figyelt kérdés
PayPal számlát lehet megerősítés nélkül használni? Ugye van az, hogy 400ft-ot levonnak a kártyádról, amit aztán visszaadnak. Ha ezt nem csinálom meg, attól lehet használni az accountot? Csak küldenének nekem rá pénzt, én meg azt átvinném magyar számlára. Ez lehetséges?

2015. okt. 5. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehetséges? Miért?

Elírsz valamit, s csodálkozol, hogy sehol a pénz. Valaki meg tapsikol, hogy kapott. Jó ez neked?

2015. okt. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

:D

Nem tudom az első válaszoló miről beszél. Természetesen lehet bankkártya hozzáadása nélkül is használni a PayPalt. Bár ekkor korlátozzák, hogy mekkora összeget mozgathatsz a bankszámládra. (500$ havonta [link] )

2015. okt. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az első válaszolót én sem értem.


Köszönöm a segítséget, szóval akkor ugyan úgy tudok pénzt utalni róla magyar bankszámlára, csak havi 500$ max forgalmam lehet ugye?

2015. okt. 5. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!