Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Provident otthoni szolgáltatás...

Provident otthoni szolgáltatásnál ha a törlesztővel csúszok 1 hetet az náluk mekkora gond?

Figyelt kérdés
Most keresett a területi képviselő hogy jönne a részletért de csak következő hét hétfőn tudnám neki adni
2015. okt. 16. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Belefér szerintem, csak ne legyen rendszeres az ilyen.

Mi egy kis településen élünk, sokaknak van Provident hitele, sokak nem tudnak pénteken fizetni, így jönnek más napokon is és szedik be azoktól, akik nem tudnak időben fizetni.

2015. okt. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 X0X válasza:

Nem gond, de az ügyintéző rugalmasságán is múlik.

Mert jönnek más napokon is, ahogy megbeszélitek. Egy hét csúszás még nem gond, csak ne legyen rendszeres, és néha pár nappal előbb is fizess te is ha úgy jön ki (pl ha péntekes vagy akkor pl szerdán).

Nekik csak az a lényeg hogy fizesd, és hogy nagyjából rendszeresen....

2016. febr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Eddig rendesen fizettem és tegnap felajánlottak második hitelt.Azt mondta a képviselő 100%-ban törlesztettem eddig és kedd-ig áll az ajánlat.

Ha elfogadom kell kérnem munkáltatói igazolást? Vagy elég a bérpapír?

2016. febr. 21. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!