Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mitől erősödik most a Forint?...

Mitől erősödik most a Forint? 2010 márciusban, Euróhoz képest?

Figyelt kérdés

...avagy ki vásárolja most a forintot és miért?

Van köze a közelgő választásokhoz?

Másik, hogy mitől száguld jelenleg a tőzsde meg a BUX?

Aki ezeket érti, az beavathatna, hogy kicsit jobban megértsük, mi folyik itt?


2010. márc. 17. 13:03
 1/4 anonim válasza:

az első kérdésre tudom a választ, bár elég összetett, lehet nem tudom megmagyarázni. Ugye a görögök is eléggé "leamortizálódtak", így gyengült az euró a forinthoz képest. Most hogy kaptak hitelt, azt várhatnánk, hogy kicsit erősödni fog az euro. De nem, hogy miért? Még várni kell egy kicsit vele.

Amúgy az emberek bizakodók a kormányváltással, választásokkal kapcsolatban, ez is szerepet játszik, ha nem közvetlenül, közvetve biztos.

A kormánynak is szerepe van, "megpróbálják elhitetni, hogy erősödik a magyar gazdaság. pedig nem".

Az pedig hogy mi lesz később? Sajnos senki nem tudhatja. Sokak szerint visszamegy az euró 240-250 közé, mások szerint pedig a választások után ismét lesz 280-as középárfolyama...

majd a sors eldönti

2010. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, mondjuk az Euro globális gyengülésére, pl. görögök miatt nem gondoltam, illetve az USD/EUR befolyásaira..


Bár utóbbi 1 hónapban dollárhoz képest is erősödött a forint.


és akkor még a BUX is húz fefelé..

2010. márc. 17. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a sors dönti el, ebben annak nincs szerepe.
2010. márc. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, nem a sors, hanem inkább SORoS gyuri bácsi meg a haverjai. Mocskos disznók...
2010. márc. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!