Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Amikor a barátnőm teszveszen...

Iceman22 kérdése:

Amikor a barátnőm teszveszen regisztrált, még az volt a szabály, hogy 1500 Ft-ig nem kell befizetni a felgyülemlett "tartozást". Az ő határideje 2010 január volt,900-1000 Ft a "tartozása". Ha eddig nem kapott csekket, eztán sem kell számítania rá?

Figyelt kérdés
Az én regemmel eladtunk valamit ott, ami termelt 330 Ft adósságot, és mivel januárig nem fizettem be, most kaptam egy 4 rongyos csekket. Azt is írták, hogy ha a levél kézhezvételéig befizettem, akkor mutassak bizonylatot. De gondolom ha most gyorsan befizetném azt a 330-at, és azt mondanám, nem kaptam meg. Ehh, mondjuk szombat a határidő.
2011. ápr. 20. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet befizetni azt a csekket????
2011. ápr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a vaterával voltam így. Azonnal bementem egy cib bankba és befizettem. Majd a bahajtó cégnek válaszoltam, hogy nem tartozom a megbízójuknak. Ennyi. Békénhagynak
2011. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Oszinten most en se ertem mert megvarialtak es hetente kapok csekket nem havonta...


Viszont regen is ugy volt a szabaly h 1500 alatt nem kuldtek ki semmut, viszont a felgyulemlett tarzoast az ev vegen kikuldik! Ezert kaptal te is csekket a 330 forintrol.


Egyebkent ajanlom h lepj e a beallitasokba es ott a szamlaknal van olyan h osszes hatralek befizetese es ugy online azonnal lekonyvelik a befizetesed - ehhez lehet elotte be kell allitanod h ne csekkel hanem atutalassal szeretnel fizetni!

2011. ápr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!