Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A paypal számla feltétlenül...

A paypal számla feltétlenül össze van kötve a bankszámlával?

Figyelt kérdés
Úgy értem, van egy bankszámlám és ha csinálok egy paypal számlát akkor azt fogja kiírni hogy 0 ft van rajta vagy azt hogy annyi ft amennyi a kártyámon? Mert az lenne ideális jelen pillanat, hogyha csak azt veszi figyelembe ami magán a paypalon van.

2015. okt. 23. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Csak a PayPalra utalt összeget jelzi, de ha PayPallal vásárolsz, akkor a hozzá kapcsolt számláról automatikusan leszedi az összeget.
2015. okt. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért annyit javítanék az első válaszoló válaszán, hogy csak akkor veszi le automatikusan, ha a bankkártya is hozzá van rendelve. Ha csak a bankszámla, akkor utalással kell feltölteni és ekkor azt a pénzt mutatja amit átutaltál és konkrétan a paypal fiókban van, de ekkor nem veszi le (és nem is tudja) automatikusan levenni a pénzt a bankszámláról, csak azt amit átutaltál a paypal fiókodba.
2015. okt. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

"Azért annyit javítanék az első válaszoló válaszán, hogy csak akkor veszi le automatikusan, ha a bankkártya is hozzá van rendelve." - Régen regisztráltam, de úgy emlékszem, hogy bankkártya hozzárendelése nélkül nem is engedi a regisztrációt.

Én annak idején ezért csináltattam egy elektronikus számlacsomagot, virtuális webkártyával.

2015. okt. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Engedi a regisztrációt minden nélkül.


Bankszámlára csak akkor van szükség, ha pénzt akarsz rá utalni vagy PayPal-ról a számládra küldeni.


NEM kell sem kártya sem bankszámla, ha nem akarsz.

Persze, attól függ, mire akarod használni.


Ha neked küldenek rá pénzt egy másik PP számláról, és mondjuk a neten akarod elkölteni akkor nem kell.


Amúgy lehet igényelni hozzá PayPal-os bankkártyát, amit pár hét alatt küldenek ki a címedre, és ugyanúgy használhatod ATM-nél, mint minden más kártyát, az összeg a PP számládról vonódik le. (nekem is van.)


Ha megadod a normál számlád adatait, nyilvánvalóan nem jelenik meg annak az egyenlege a PP számládon. Érdekes is lenne :)

2015. okt. 24. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
"Összekapcsolás" nélkül csak korlátozottan tudod használni, mert nincs meg a verified (ellenőrzött) státuszod.
2015. okt. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2015. okt. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!