Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Október 31-én jár le a bankkár...

Október 31-én jár le a bankkártyám, de még nem kaptam újat. Várjak még vagy menjek be a bankba?

Figyelt kérdés

2015. okt. 27. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj be, már meg kellett volna kapni.
2015. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hiába mennél be, mert egy külsős cég gyártja. Majd jövő héten menj be, ha akkor sem lesz meg. Abban az esetben már jó okuk lesz rá, hogy rászóljanak a gyártóra.
2015. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez azért jó tanács, jövő héten menj be... Addig meg jó lesz dísznek a pénztárcádban a lejárt bankkártyád.

Szerintem most kell bemenni, mert már csak 3 munkanap van a hónapból, és esélyes, hogy esetleg nem küldik ki. És az ember nem azért fizeti a bankkártyáját, hogy ne tudja x ideig használni.

2015. okt. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, bemegyek holnap és megkérdezem.


Egyébként tértivevényesen/ajánlottan szokták küldeni? Vagy csak simán? Mert mi van ha más címre viszi mondjuk a postás, akkor bárki tudja aktiválni és használni? :s Mert úgy tudom, hogy nem csak a neten (OTPDirekt) lehet aktiválni, hanem bármelyik ATM-nél.

2015. okt. 27. 16:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Simán szokták.
2015. okt. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
PIN kódos tranzakcióval lehet aktiválni, vagyis hiába viszi el bárki, PIN kód nélkül nem tud vele kezdeni semmit.
2015. okt. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De a PIN kód benne szokott lenni a levélben... nem?
2015. okt. 27. 18:34
 8/10 anonim ***** válasza:

másik levélben szokott lenni, azt sem kaptad még meg?


amúgy hívd fel a bankod ügyfélszolgálatát, azért vannak a nap 24 órájában!

2015. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, azt külön levélben küldik.
2015. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Cserekártyának általában ugyanaz a PIN kódja, mint az előzőnek.
2015. okt. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!