Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföldre szeretnék pénzt...

Külföldre szeretnék pénzt atutalni egy másik embernek western union segítségével. Addig eljutottam hogy a bankkártyám számát meg a lejárati dátumát betudom irni de a hátulján levő kódot sehogyan sem. Valaki tud segiteni hogy miért nem? És hogy?

Figyelt kérdés

OTP JUNIOR kártyám van

En ugy gondolom az nem jatszik közre



2015. okt. 1. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs is a hátulján ilyen. Némely electron kártyán nincs. Amúgy örülj, hogy nem megy ilyen könnyen, a western unionból ítélve téged éppen lehúzni készül valaki.
2015. okt. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én azt sem értem, hogy akarsz bankkártyával Western Unionnal pénzt küldeni.


Amúgy a Junior MCO kártya (ha 14 éven felüli vagy) alkalmas netes vásárlásra, rajta van a 3 jegyű kód.

2015. okt. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De a 3 jegyű szám rajta van!

Miből gondolod hogy lehúznak?

2015. okt. 2. 05:27
 4/9 anonim ***** válasza:

A Western Unionos penzkuldes tipikusan a lehuzo csalok terepe, tok igazuk van az elozoeknek.


Mirol van szo konkretan?

2015. okt. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Európai fiatalként csak akkor kell Western Unionnal pénzt küldened, ha le akarod huzatni magad. Ha bármit szeretnél külföldről, ott a kártyás vásárlás, vagy a PayPal.
2015. okt. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább használj paypal-t. Egyszerűbb és biztonságosabb is.
2015. okt. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jolvan azzal nem lehet küldeni
2015. okt. 3. 00:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha elmondod, hogy milyen célból akarsz pénzt küldeni, milyen üzletet akarsz kötni, akkor mi segíthetnénk téged megmenteni az átveréstől. De ha ezt nem fogadod el, akkor sajnáljuk. Zárójelben mondom, hogy már több tíz embernek sikerült felnyitnunk a szemét még mielőtt belesétált volna a csapdába.
2015. okt. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én nem igazán bízok meg ebben az oldalban... Szerintem ha van más módja ne így oldd meg
2015. okt. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!