Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Akinek nagyon alacsony jövedel...

Akinek nagyon alacsony jövedelme van (segély), az is igényelhet kölcsönt? Tehát rendszeres, de alacsony jövedelmű hová fordulhat kölcsönért?

Figyelt kérdés

"Vicces" válaszokat nem kérnék, számomra nem nevetséges a dolog.

Többfelé is van adósságom, mert haláleset volta családban így örököltem is innen-onnan tartozást és kicsit én is felhalmoztam. Összességben 200.000 Ft alatt van.Hallottam valamiféle "összesítő" kölcsönről, ami direkt ilyen esetekben jó.Így végre nem kéne annyi felé tartozni.Igaz, hogy így annak lenne némi kamata, de most tök mindegy, hogy késedelmi kamatot, vagy banki kamatot fizetek.Végre le lenne így tudva...De hová fordulhatnék?


2015. okt. 30. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
banktól biztos nem kapsz max egy uzsorástól
2015. okt. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a providentet vagy a cofidist, bár sok esélyt nem látok, de hátha.
2015. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!