Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Juniort szeretnék, Paypal-...

OTP Juniort szeretnék, Paypal-al összekapcsolva, Ebay-ről rendelni, hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Hello!

16 éves vagyok,szeretnék egy OTP junior számlát. Ez tényleg teljesen ingyenes? Nem von le valami havi kártyadíjat meg ilyesmiket? (nem kell nekem hozzá + egyenleg sms)

És ha paypal-al összekapcsolom akkor ugye levonják azt a 400Ft-ot vagy az egy dollárt,de ez csak egyszer van? Mert az egyik ismerősömnek minden rendelésnél levonnak 1dollárt.

És ha csináltatom a kártyát,akkor tegyem szóvá hogy internetes vásárlásra is akarom?



2015. nov. 1. 10:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!Voltam OTP Junioros! egyszer vonnak 400ft-ot,és itt a link hogy tudod majd összekapcsolni : [link] Én soha nem tettem szóvá a bankba h miért kell bankkártya,kell és kész!Amugy tőlem nem vontak le a 400ft-ot,amelyik ismerösömnél meg igen csak 1x..max postaköltséget vontak le ismerösődnél!


Itt meg minden infot megtalálsz h mi merre mennyi z OTP Junior kártyához: [link]

2015. nov. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!