Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha Ausztriából online utalnak...

Ha Ausztriából online utalnak nekem ide Magyarországra pénzt, mennyi idő alatt érkezik meg az OTP-s számlámra?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 16:01
 1/7 anonim válasza:
52%

Szia kb 8-10 munkanap. Tehát lehet h 2 hetet is várnod kell.

Kicsit drágább de célszerübb megoldás a western union ott 1 orán belül felveheted a pénzed ( De itt sajnos csak Kp-ba)

2010. márc. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. márc. 18. 16:40
 3/7 anonim válasza:
47%
Ez egy baromság!!!!! Ha Timbuktuból is küldik a pénzt, akkor is 48 órán belül a két banknak el kell végeznie a tranzakciót és a fogadó bank (OTP ez esetben) 24 órán belül jóváírja az ügyfele bankszámláján, tehát max 3 munkanap,de nekem már volt 48 óra is a világ másik végéről!!!! A Western Union egy lehúzós banda!!! NAGYON DRÁGÁK!!! Buta az aki velük küld pénzt!!!! A bank ilyen szempontból nagyon "olcsó"!!!Én milliókat utaltam már kb 3ezer forintért!!!!Ennyi!!! Ha ma adták fel, akkor legkésőbb hétfőn megkapja, mert hétvégén nincs tranzakció!!! Kérem ne higgyen 9 napos baromságnak.
2010. márc. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jobban jársz WESTERN UNION-on keresztül.Az neked ingyen van,a díjat afeladó fizeti.

Mikor ő felrakja,Te itt már fel is veheted.

2010. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2010. márc. 18. 21:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Az EU szabályozza és az EU-n belüli utalások T+3 nap.

Tehát ha ma elutalja a banknak 3 napja van rá hogy jóváírja a számládon.

2010. márc. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bankban dolgozom, és megerősíteném, hogy 2 munkanapon belül a fogadóbanknál kell, hogy legyen az összeg (ha aznap határidő előtt adta fel), a bank még 2 napot "ülhet rajta", de csak akkor, ha más a számlád devizaneme, mint az utalt összeg.


A Western Union tényleg klasszisokkal drágább, mint a bank.

2010. márc. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!