Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal miért von le kártyás...

Paypal miért von le kártyás vásárláskor több pénzt mint amennyibe a termék kerül?

Figyelt kérdés
Anno vettem ~200Ft-ért egy terméket, és levont majdnem mégegyszer annyit, ez valami tranzakciós díj vagy micsoda? Ha ezerért vennék akkor megint annyit vonna le?...
2015. nov. 14. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
A pp pont annyit von le amennyire ráokéztál, se többet se kevesebbet.
2015. nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem von le többet. Valamit elnéztél.
2015. nov. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol vetted, de lehet, hogy nem számoltad a szállítási költséget, vagy a régi árat nézted és közben gyengült a forint
2015. nov. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

a-a, egyik sem. nekem sms jön a tranzakciókról, és egyszer kaptam egy sms-t hogy a sikeres volt a tranzakció, ennyit és ennyit levontak, csökkent az egyenlegem. utána rögtön jött egy másik is, kb. ugyanakkora összeggel, azt pedig a paypal vonta le, és megint csak csökkent az egyenlegem, szóval a 200 ft-os termék mindjárt nem 200 ft volt...

OTP bank, kártyás vásárlás volt.

2015. nov. 14. 20:19
 5/8 anonim ***** válasza:

"a-a, egyik sem. nekem sms jön a tranzakciókról, és egyszer kaptam egy sms-t hogy a sikeres volt a tranzakció, ennyit és ennyit levontak, csökkent az egyenlegem. utána rögtön jött egy másik is, kb. ugyanakkora összeggel, azt pedig a paypal vonta le,"

Valamit nagyon elcseszhettél!

Több száz Paypal-os fizetésen vagyok túl, soha nem tapasztaltam ilyent.

Ott kezdődik, hogy ha P.P.-vel fizetsz, akkor más nem is tud levonni a számládról, csak a P.P.. Pont ez a lényege, hogy ilyen fizetésnél az eladó nem is ismeri meg a számlád adatait, hanem a P.P. utal neki, miután tőled levonta.

Kérdezz utána a bankodnál!

2015. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, egyszer levont -1.00USD-t, utána pedig -303Ft, ugyanazzal a tranzakciós számmal, és kétszer le is vont, most legutóbb is ezt csinálta, és azelőtt pár éve is ugyanezt. Érdemesebb lenne feltölteni a paypal egyenleget előre amennyit költeni akarok, és úgy lebonyolítani gondolom.
2015. nov. 14. 21:33
 7/8 anonim ***** válasza:
És a számlakivonatodon mégis mi szerepel? Csak mert forint számláról nem lehet USD-t levonni...
2015. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Hát nem tudom, egyszer levont -1.00USD-t,"


Ha most hasznaltad eloszor a kartyad PayPallel, akkor ezt az osszeget ellenorzeskepp vontak le, vissza fogod kapni.

2015. nov. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!