Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi van, ha az ATM-ben nincs...

Mi van, ha az ATM-ben nincs elég pénz? 150000-ret kéne felvennem.

Figyelt kérdés
Mi történik, ha nincs benne elég pénz? A számlámról levonja, de közben csak pl 20000-ret ad? vagy akkor annyit von le, amennyit ki tud nyomni magából? Vagy nem ad semmit és visszaszól, hogy nincs elég cash a felvételhez?

2015. nov. 19. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze, a szamladrol levonja, es nem ad semmit... edesistenem.


A tranzakciot megszakitja, es ujat indittat veled. egyebkent 150e nem egy nagy osszeg, biztos lehetsz benne hogy van annyi az automataban.

2015. nov. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Közel sem biztos, én nem olyan rég 50 ezret akartam felvenni, és nem volt annyi sem.

De amúgy igen, ha nincs annyi, akkor megszakítja a tranzakciót és ennyi, nem vesz le semmit és nem ad ki semmit.

2015. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ennyit én inkább bankban vennék fel.
2015. nov. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá, de oda el kell menni, sorszámot kell húzni, ami macerás...


Plusz a visszhangzó teremben kell kimondani, hogy szeretnék felvenni százötvenezer forintot :D több esélye van, hogy valaki meghallja, és addig kísér, amíg le nem üthet, mintha éjszaka az ATM-ből venném ki, ahol senki sem lát.

2015. nov. 20. 10:19
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

'Plusz a visszhangzó teremben kell kimondani, hogy szeretnék felvenni százötvenezer forintot.'


Egyaltalan nem kell kimondani. Odamesz hogy penzt szeretnel felvenni, kapsz egy cetlit amit kitoltesz, senkinek nem kell latnia/hallania a penztaroson kivul. Ejszaka az ATM-bol kivenni tenyleg sokkal biztonsagosabb, amikor hazafele menet egy sotet saroknal siman leuthetnek. Teged se a logikus gondolkozasodert szeretnek, az tuti.

2015. nov. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Öregem annyit problémázol ezen a szaros 150 ezren, hogy komolyan kétszer is megnéztem, nem egy nullával többet írtál-e.

150e az kb. egy átlagos havi fizetés, rengeteg egyszerű ember csinálja azt, hogy amint megkapja, azonnal rohan az ATM-hez és felveszi egyben. Ergo nem kell fosni, minden ATM-ben van ennyi. De ha nincs, akkor kiírja, hogy a tranzakció nem hajtható végre, oszt' csókolom.

2015. nov. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
De sok bajod van :)
2015. nov. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%
Én egyszer 200 ezret akartam felvenni, és nem volt elég pénz az automatában. A számlámról ugyan nem vont le semmit, de buktam a havi 2 ingyenes készpénzfelvétel közül az egyiket, és mivel a napi kártyalimitem 300 ezer volt, aznap már nem is próbálkozhattam 200 ezerrel másik ATM-nél. Mivel sürgős volt az ügy, fiókban kellett felvennem nem kevés díjért.
2015. nov. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

" Ennyit én inkább bankban vennék

fel."


?? Az kicsit sokba kerul. Automatabol ingyenes. Es 150e tenyleg nem valami sok. Kb nem egeszen egy atlagfizetes. Ennyit azert fel lehet venni nyugodtan.

2015. nov. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!