Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankkártya kiadási számát...

Bankkártya kiadási számát kérik a befizetéshez, elmondanátok, hogy hol lehet megkeresni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 30. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A bankkártyán :-)

Az a nagyon sokjegyű szám az előlapon.

2015. nov. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy regelni akarok kártyát bet365-re és ott kér kártyaszámot, nevet, kiADÁSI számot és biztonsági számot.... a kiadási szám nem tudom, hogy mi :D valami 3 jegyű szám,de nem tudom, hogy mi lehet :D
2015. nov. 30. 16:33
 3/11 anonim ***** válasza:

A kártyák esetében ezeket szokták kérni:

-száma

-rajta szereplő név

-a lejárat dátuma

-a hátulján lévő CVC kód (3 jegyű)

2015. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy haverom és Én kitaláltuk, hogy bet365-öt újra csináljuk és ugye nekem nincs számlám (anyuméra regeltünk anno). és az övét akarjuk használni, DE!


Kártyaszám

Kártyatulajdonos neve

Kiállítás dátuma

Lejárati dátum

Kiadási szám

Kártya biztonsági száma


ezeket kéri, de nem tudom melyik a kiadási szám :(

2015. nov. 30. 16:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezeket magyarul kéri, vagy angolul? Mert ha angolul, akkor leírhatnád úgy is.
2015. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Magyarul kéri :S
2015. nov. 30. 16:46
 7/11 anonim ***** válasza:

Üresen kell hagyni. Itt írják:


[link]

2015. nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok és ha anyukád kártyájával akarod csinálni, akkor én a továbbiakban nem segédkezem ebben - ugyanis ez csalás.

Nyilván kiskorú vagy és másképp nem tudod megoldani.

2015. nov. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azzal azért számolj, hogy ha beregisztrálod anyád kártyáját és esetleg nyersz, és netán egy magasabb összeg esetén személyazonosítást kérnek, akkor kiderül a csalás és azonnal letiltanak, plusz letiltják a nyereményedet is.
2015. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolso elöttinek: [= 19 vagyok lassan 20, de kártyám van, de mivel junior kártya ezért nem fogadja el. Utolsonak: Mellékesen egyértelmü, hogy nem Én fogom "kivenni" a nyereményt, hanem muter :D csak valamit kell regelni. :/
2015. dec. 1. 06:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!