Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egyenleg lekérdezés opt...

Egyenleg lekérdezés opt juinornál ingyenes?

Figyelt kérdés

Sajnos telóm szervizben van és a microsimet nem tudom mibe tenni :(


---------------

Illetve ha már itt vagyok múlt hónapban levontak kb 1eft-t.

Csak Sms-van beállítva az sem ingyenes akkor?



2015. dec. 12. 05:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Sms értesítés nem minden számlacsomagban ingyenes, de ezt itt mi nem tudjuk megmondani, mire vontak le. "Menj be, kérdezd meg", ha kell , válts számlacsomagot kedvezőbbre (juniornál is 2 féle van azt hiszem)
2015. dec. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És a lekérdezés ingyenes?


Szal bedugom a kártyám "lekérdezés" kidobja a kis nyomtatott papírt hogy ennyi lóvé van rajta?

2015. dec. 12. 13:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Az egyenleg lekérdezés általában nem ingyenes - de magad is meg tudod nézni az OTP honlapján, ha beírod a keresőbe, hogy Junior egyenleglekérdezés
2015. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ilyenkor nem szokott küldeni egy smsben kódót, hogy azzal léphetek be?


Nekem akkor volt ezzel bajom mikor számot cseréltem azt módosítani akartam, végül mivel kódot küldött (ami ugye már nem élt számra) b.hattam.

2015. dec. 12. 14:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem szoktam telefonon egyenleget lekérdezni. Odamegyek bármelyik OTP automatához és asszem 20 ft-ért megmondja. De most már azt sem, mert Net-számlacsomagom van - így itthonról, ingyenesen kérdezem le


Juniorra is lehet olyan számlacsomagot kérni, hogy otthonról, neten meg tudd nézni, ingyen.

2015. dec. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Neten keresztül igen. :)
2015. dec. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igazából az a baj, hogy bár próbálok válaszolni a kérdezőnek, de nem igazán tudja pontosan megfogalmazni, mit szeretne.

Ha nincs nála a telefonja, akkor csak automatánál tudja lekérdezni az egyenleget, meg nem tudom, milyen sns-re gondol, hogy fizetős: a vásárlás értesítő vagy a belépő, szóval egy csomó dolog nem tiszta...

2015. dec. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A főkérdésem az volt, automatáról juniorok ingyenesen kérdezhetik le, hogy mennyi összeg van a folyószámlán.


(Én a netes lekérdezésre nem is gondoltam, mert amikor legutóbb számot cseréltem, be akartam jelentkezni, de akkor a régi számomra küldött egy kódot és azt várta tőlem, hogy üssem be (ugye ez lehetetlen).


A másik kérdésem, pedig az volt hogy junior esetében mire vonnak le pénzt, mert én úgy tudtam, hogy az sms értesítés ingyen van.

(csak arra kapok értesítést, ha fizetés/átutalás érkezik a kártyára) [se havonta levél kimutatás stb]


Ennél pontosabban nem megy.


De a lényeg, hogy automata kb 20 forintért megmondja.

A másikhoz meg mindenképpen be kell mennem az otp-be.

2015. dec. 13. 14:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor azért, ha találgatva is, de mégis sikerült megválaszolnom a kérdésedet :-) Ez a lényeg :-)
2015. dec. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!