Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Többet utalt az üzlet véletlen...

Többet utalt az üzlet véletlenül, jogom van megtartani?

Figyelt kérdés
El álltam a vásárlástól, először kevesebbet utaltak vissza, kértem a maradék pénzt nem igen méltattak válaszra, kb 1 hónap múlva újra utalták az egész összeget ami a számlán volt. Ilyenkor köteles vagyok szólni az üzletnek ?

2015. dec. 14. 12:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
89%

a 7/9 én vagyok, de én nem írtam önbíráskodást.


másrészt meg, a 8-as válaszig ki sem derült, hogy te már írtál nekik, eddig annyi infó volt, hogy TE szabod meg a határidőt, amit nem tehetsz meg.

mivel ezután írtál még plusz infót, a korábbi választ tekintsd tárgytalannak - bár nem én írtam. DE:

- vagy adj meg minden lényeges információt, amikor kérdést írsz ki

- vagy ha később adsz meg plusz infót, akkor ne csodálkozz, hogy a másféle leírásra másféle választ kapsz.

2015. dec. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A kiírt kérdésed és a 4. hozzászólásod („Én jelenleg úgy vagyok vele hogy adok nekik egy hónapot hogy szóljanak hogy utaljam vissza.”) és az 5. hozzászólásodban feltett kérdésedre válaszoltam. Ez alapján a válaszom –ugyanúgy mint a legtöbb válasz- pontos volt arra vonatkozólag, hogy ha továbbra is tartod az álláspontodat az hogyan értékelhető ill. mi a következménye. Az, hogy esetleg a válaszok hatására azonnal intézkedtél nem volt köztudott, csak általad ismert. Igy teljesen egyetértve a 11. hozzászólóval azt gondolom, hogy minden válasz jogos megítélése az addigi egyéb információk alapján kellene történjen és nem a körülményeket megváltoztató, de nem közölt tényállás, de még csak nem is az utólagos közlés alapján.
2015. dec. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!