Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudom ugy letiltani a...

Hogyan tudom ugy letiltani a bankártyámat hogy továbbra is tudjam használni?

Figyelt kérdés
egy picit bövebben: van egy játék (World of warcraft) , bankkártyával fizettem ( Visa electron)be egy honapra azóta folyamatosan miden honapban akpok egy sms-et hogy automatikusan levett xy pénzt a kártyámrol , aztán egy honap mulva megint ugynaez és szépen megy ez 3 honapja kezdek besokalni. Tehát ugy vesz le pénzt hogy továbbra is tudok játszani ezt feltöltöttem. De én csak egyszer akartam nem folyamatosan... LÉgyszi segitsetek!
2008. szept. 15. 20:32
 1/8 Evil ***** válasza:
72%
az lenne a legegyszerűbb ,ha bemennél a bankodhoz és ott biztosan segítenek.
2008. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1. legközelebb olvasd el, hogy mire böksz.

2. menj vissza és mondd le. (keríts magad mellé valakit, aki tud angolul)

2008. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ööö elolvastam hogy mire bökök és egy rohadt szot ne mir arrol hogy innetöl magátol fizeti. Levelet is küldtem nekik azota se válaszoltak
2008. szept. 15. 20:52
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Legegyszerűbb, ha bemész a bankba, letiltatod a kártyát, és kérsz helyette egy másikat (illetve elég lecserélned a kártyát, ha az újat aktiválod, automatikusan érvényét veszti a régi). Annak más lesz a száma, már nem tudják levenni róla a pénzt.
2008. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem az is elég lehet, ha csak az adott személytől való leemelést letiltatod a banknál, nem kell ahhoz az egész kártyát letiltatni.
2008. szept. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


"To avoid any interruption of service, your subscription is set to renew itself automatically. At the end of each subscription period, your billing will automatically be charged the amount of your selected plan and a new subscription period will be initiated. Your epic quest continues uninterrupted."


szóval maradjunk annyiban, hogy nem olvastad el...


de a válasz a kérdésedre is itt van.


"Once you successfully verify the account details by logging in, look for the "Cancel Account" link near the bottom of the page. After this process is completed your payment information will be removed from the account to prevent further charges from occurring. You will still be able to login and play for the remainder of the billing cycle for which you have already paid."


tehát az "Account Management"-ben van "Cancel Account" lehetőség.

2008. szept. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
huu köszönöm:)
2008. szept. 16. 14:06
 8/8 anonim ***** válasza:
ha egyszer letiltod, akkor az le lesz tiltva, tehát senki nem fogja tudni használni. De ezzel a problémád nem oldódik meg. Szerintem mond fel a bankkártyaszerződésedet, majd igényelj egy új kártyát, annak már más lesz a száma, kódja stb és nem fogják tudni leemelni a pénzt, persze csak ha a számlaszámodat is nem adtad meg nekik.
2008. szept. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!