Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hallottak már az Investholding...

Hallottak már az Investholdingsystem-ről? Hiteleket hírdet.

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Róluk nem.De általában nem szabad ilyen cégekkel foglalkozni,mert ha nem fizetsz egy hónapot,akkor már árverezhetnek.

De van köztük olyan is,ahol bekell fizetned egy összeget előre,és ha kisorosolnak,akkor kapsz csak tőlük pénzt.Ez akár évekbe is telhet.

Érdeklődj jól utánuk .

2010. márc. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

"Investholdingsystem"

Igen csúnyán hangzik. Így a név alapján szerintem díjfizetős "egyszermajdkapszhitelt" kategória. Próbálkozz inkább valamelyik leinformálható banknál.

(Mellesleg a fórumokon sokat szidják, de ez lehet a konkurencia is. Csak óvatosan velük.)

2010. márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2010. márc. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gazdasági Versenyhivatal (GVH) Vj-132/2009. ügyszámon eljárást indított az INVEST HOLDING SYSTEM Kft. ellen a fogyasztókkal szembeni tisztességtelen kereskedelmi gyakorlat feltételezett megsértése miatt.


A GVH 2009. október 26-án versenyfelügyeleti eljárást indított az INVEST HOLDING SYSTEM Kft. ellen, mert nevezett vállalkozás hirdetéseiben a fogyasztók részére nem, vagy nem egyértelműen ad információt a fogyasztói csoportok azon lényeges tulajdonságairól, amelyek alapján a fogyasztók számára egyértelműen érzékelhető lenne, hogy nem hitelről vagy egyéb pénzügyi termékről van szó: így többek között a vásárlói jog gyakorlásának tartalmáról és bizonytalan idejéről, a kockázati tényezőről, a megszerezhető termékek jellegéről. Előbbiek révén az ügyfél annak reményében kívánhat szerződést kötni a fogyasztói csoport szervezőjével, hogy hamarosan pénzhez jut.


Ezzel a magatartással az INVEST HOLDING SYSTEM Kft. valószínűsíthetően megvalósította a fogyasztókkal szembeni tisztességtelen kereskedelmi gyakorlat tilalmáról szóló 2008. évi XLVII. törvény (Fttv.) 6. §-ának (1) bekezdésében és 7. §-ának (1) bekezdésében foglalt megtévesztő kereskedelmi gyakorlatot és ezzel megsértette az Fttv. 3. §-ának (1) bekezdését.


A vizsgálat kiterjed az eljárás alá vont által szervezett fogyasztói csoportokkal kapcsolatos teljes tájékoztatási gyakorlatra.


A versenyfelügyeleti eljárás megindítása nem jelenti annak kimondását, hogy a nevezett vállalkozás a jogsértést elkövette. Az eljárás a tények tisztázására és ezen keresztül a feltételezett jogsértés elkövetésének bizonyítására irányul. A közigazgatási hatósági eljárás és szolgáltatás általános szabályairól szóló 2004. évi CXL. törvény (Ket.) 2009. október 1-jei módosításának megfelelően az eljárás befejezésének határideje 3 hónap, amely azonban - az ügy bonyolultságától függően - két alkalommal legfeljebb 45 nunkanappal meghosszabbítható.


Budapest, 2009. december 21.

2010. márc. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!