Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szüleitek nem engednék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szüleitek nem engednék a párotokat a hallottak alapján (ami nem igaz) mit tennétek? S persze abban az esetben, ha szereted a párod.

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem értem a kérdésedet!
2011. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
csak egy helyzet... érthetőbben : ha anyud/apud nem engedné h együtt légy azzal akit szeretsz,mert hallottak róla meg nem történt dolgokat, akkor mit tennél?
2011. nov. 4. 15:53
 3/12 anonim ***** válasza:
azt mondanám a szüleim nek, hogy: "nekem kell vele élnem nem nektek..."
2011. nov. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
..... próbálkoztam ezzel is, hiába :( esetleg valami más ?
2011. nov. 4. 16:08
 5/12 napietus ***** válasza:
mondjuk elgondolkodnék azon, hogy "nem zörög a haraszt...", és próbálnék hallgatni azokra, akiknek nincs lilaköd
2011. nov. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 napietus ***** válasza:
...a szeme előtt, ezért tisztán látnak :)
2011. nov. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Húú! Egyik ismerősömmel is ugyanez a helyzet van ! A srác 8 évvel idősebb nála, a szülei cigánynak tartják és csórónak.. Ezért nem engedik hogy együtt legyenek,mert a cigányságából adódóan 'zűrös a gyerek'! Nem cigány, nem zűrös, csupán elkallódott, mert a szülei a srácot még idejekorán cserbenhagyták..
2011. nov. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hu, hát akkor megértem a csajt.. :( és ő ezt hogyan kezeli?
2011. nov. 4. 22:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Hmm, nehezen. Lázadozik, próbálkozott már öngyilkossággal.. :/ Én persze segítettem, amiben tudtam. Próbáltam hatással lenni a szüleire, mert rám hallgat a családja.. Egyébként próbáld higgadtan kezelni ezt a helyzetet, akármennyire is nehezedre esik. Ha ugyanabba a hibába fogsz beleesni mint az előbb említett ismerősöm, szörnyű esetek elébe nézel.. Ne tedd ezt! Ne vergődj, ne hisztizz! Ezzel még csak jobban alátámasztod szüleid nézetét, miszerint gyerek vagy.(mert sajnos, a szülők még a 90-as gyerekeiket is csecsemőnek tekintik manapság..)Engedelmeskedj nekik, bizonyíts! Segíts a ház körül,otthon,a szüleidnek! Meglátod,értékelni fogják! :)
2011. nov. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*30-as gyerekeiket...
2011. nov. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!