Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Használhatom a PayPalt bank...

Használhatom a PayPalt bank kártya nélkül?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy PayPal accauntot mert mindenhol felhasznalhatnam (ebay,origin,steam,hobbyking)de nincs bank kártyám (még 15 vagyok) azt hallottam hogy lehetseges es ha osszejon akkor hogy tolthetem fel penzel a paypalt?? BOCS a helyesírásért!!!

2016. jan. 9. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy bankkártyával tudsz fizetni, vagy a saját bankszámláról indított átutalással tudod feltölteni a paypalod.

Ha bankszámlád sincs, akkor keress valakit akinek van (szülő például), akinek nyiss egy paypalt, töltsétek fel az ő PayPal számláját átutalással, majd paypalon belül vezessétek át a te számládra a pénzt.

Vagy nyiss egy bankszámlát.

2016. jan. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Paypal megad egy bankszámlaszámot meg pár adatot köztük egy bankot is.

Na abba a banka bemész, hogy készpénzes befizetést szeretnél csinálni erre a számlára, ekkora összeggel, meg a többi adatot is megadod, és akkor rövid időn belül (párperc-3nap) megjelenik a paypalen az adott összeg.

2016. jan. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van egy baratom akinek van paypalja akkor o kuldhet nekem ?
2016. jan. 9. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:
18 éves kor alatt nem lehet paypalod.
2016. jan. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon egyszerű a teedndőd (én is 15 vagyok) menj be az OTB be vagy online igénylej otp junior bankkártyát amivel 100%ban tudsz paypal-al fizetni :) ( ja és ingyenes és nincs számlavezetési díj)
2016. jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!