Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP banknál ha lekötök pénz...

OTP banknál ha lekötök pénz hány nap után tudom megszakítani?

Figyelt kérdés
OTP junior kártyám van és anyám lekötötte az összes pénzem de szeretnék vásárolni és fel szeretném ezt oldani. Most azonnal lehetséges? Nagyon szépen köszönöm előre is! :)

2015. dec. 21. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze, banki nyitva tartás alatt simán feltörheted azonnal. Lépj be a netbankba, két kattintás az egész.

(Anyáddal meg beszéld meg, hogy inkább a saját pénzét kötögesse le ahogy akarja, a tiédet hagyja békén :-) )

2015. dec. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. dec. 21. 12:02
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 +1


Ma már csak akkor szoktam pénzt lekötni ha az az összeg nem az enyém, és külön akarom választani. Volt hogy lekötöttem 100.000-et, és egy hónap alatt 2 (azaz kettő) forintot fialt. :)

2015. dec. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!