Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTPdirekt bejelentkezésnél a...

OTPdirekt bejelentkezésnél a jelszavam 9 karakter és amikor kéri a jelszót valamiért 8-nál több karaktert nem enged beírni, így nem tudok belépni EZ MI?

Figyelt kérdés

Több éve meg van soha nem volt ilyen probléma

Mivel nem tudok belépni még meg se tudom változtatni..



2016. jan. 10. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
OTP direkten maximum 8 karakter a jelszo, az en jelszavam is annyi nem enged irni tobb karaktert
2016. jan. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztosan 9 karakteres volt a jelszavad?

Én is elég régóta használom, de én eleve 8 karaktereset kaptam, és a beállításokban nem is lehet 9-et adni.

Ha máshogy nem, hívd fel az otpdirektet, mondják meg mit lehet csinálni.

2016. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen biztos. De mar megoldódott sikerült megváltoztatni.
2016. jan. 10. 13:23
 4/5 datruth válasza:
nekem ugyanez a problémám,akkor nálad úgy wolt hogy amikor jelszót változtattál akkor engedte a több mint 8 karakterű jelszót?? amikor pedig írtad be akkor pedig a max amit belehetett írni 8-wolt??,mert ahogy láttam azt írtad hogy biztos hogy 9 karakterű wolt a jelszód és megoldódott szóval akkor engedte a több mint 8 karakterű jelszó megadását nem??
2016. okt. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Idő közben változtatott az otp.
ápr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!