Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Számlaszámom 2x8 karakter...

Számlaszámom 2x8 karakter (OTP). Az utaló félnél 3x8 kellett, így középre írt be nullákat. A bankja sms-e szerint ok minden. Nála elment a pénz, nálam meg nincs. Ha nem egyezik a beírt számlaszám és a tulajdonos akkor is elmegy az utalás?

Figyelt kérdés

2012. dec. 13. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

az utalás elment és majd visszaérkezik a banktól, hogy nincs ilyen számla (mert nagy valószínűséggel nem létezik olyan amelyiknek a középső sora csupa nulla ... az utolsó nyolc helyet kellett volna üresen hagynia


[link]

2012. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a végére kellett volna a 8 nulla

szerintem nem fogod megkapni, visszaküldik neki

2012. dec. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg visszaküldik, esetleg el tudom képzelni, hogy manuálisan korrigálják az OTP-nél, bár nem valószínű.
2012. dec. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"nem létezik olyan amelyiknek a középső sora csupa nulla"

Az én Erstés számlaszámom ilyen. középső nyolcas csupa nulla. (Viszont 24 jegyű a számlaszámom.)


"Nála elment a pénz, nálam meg nincs." - A pénz egy technikai számlán van, ha nem azonosítható a cimzett visszakerül a lóvé az utalóhoz.


"Ha nem egyezik a beírt számlaszám és a tulajdonos akkor is elmegy az utalás?" - Nem

A végére kellett volna beírni a nyolc nullát. (Bár legtöbb rendszer alapból kezeli a 2x8as számlaszámokat és autómatikusan beírja a végére a 8 nullát.)

2012. dec. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. dec. 15. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!