Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel adatmódosítás...

Diákhitel adatmódosítás elmulasztása?

Figyelt kérdés

Aktív hallgató vagyok, tehát még nem törlesztek, így levelet sem kapok tőlük, így teljesen megfeledkeztem arról, hogy megváltozott az állandó lakcímem, ideiglenes az ugyanaz. A szerződésben az áll, felmondhatják a szerződést és 8 napom lenne visszafizetni, hogyha valaki elmulasztja az adatváltozást. Mit kéne tennem? Szóljak személyesen, de akkor észrevehetik a lakcímkártyán.

Valakinek valamilyen tapasztalata? Vagy ezt nem veszik ennyire komolyan, hogyha nem törlesztek még, azaz nem állt szándékomban bujkálni.


Köszönöm!



2016. jan. 16. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen jelentsd be, van erre egy nyomtatvány. Van erre egy online nyomtatvány, azt kell kitöltened.

Ha szerencséd van, ki sem derül, mert ugyan feltehetőleg kell mellékelni a lakcímkártya másolatát, azon meg ott van a kiállítás dátuma, de nem hinném, hogy pont ezen fognak szórakozni...

2016. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!