Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a Fundamentánál csak egy...

Ha a Fundamentánál csak egy megtakarítási számlát nyitok mert bár listás vagyok, csak azt a pénzt is 4év múlva vehetem ki?

Figyelt kérdés
2016. jan. 17. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
A megtakarítási számlának nincs köze a KHR (régen BAR) listához. A KHR csak a hitelképességedet befolyásolja.
2016. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ezt kérdezte.

Igen, legkorábban 4 év múlva veheted ki, feltéve, hogy állami támogatást is szeretnél. Gondolom szeretnél, hiszen azért nyitnád.

2016. jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó, az tény, hogy a kérdés nem könnyen értelmezhető, szóval elnézést, ha nem arra válaszoltam, ami az érdeklődés tárgya volt. Ha viszont pusztán arra vonatkozik a kérdés, mennyi idő után jár állami támogatás, akkor hogy jön ide a BAR lista? Kicsit lehetne részletezni a kérdést.
2016. jan. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem értelmezhető volt. Khr listás, ezrt nem szemít a hitelre. Megelőzte vele azokat a kérdéseket, hogy "na de a hitelt miért nem..?"
2016. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen az utolsó jól értette.Nyitnék számlát a Fundamentánál ,kölcsönt úgy sem kapok de gyűlne rá a pénz.A kérdésem csak az ,hogy ilyen esetben is csak négy év múlva vehetem ki , vagy bármikor hozzáférek?
2016. jan. 18. 16:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy a korábbi válaszomban írtam, a minimum négy megtakarítási évet le kell zárni, csak ezt követően lesz a szerződés jogosult az állami támogatásra.

Előbb csak az állami támogatásról való lemondással tudnád kivenni, aminek semmi értelme nem volna.

2016. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!