Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal von le havi szinten a...

PayPal von le havi szinten a bankkártyáról?

Figyelt kérdés

A kérdés az lenne, hogy a PayPal von le havi szinten pénzt a bankkártyáról ha hozzá van csatlakoztatva?

Barátnőm kártyáját hozzácsatlakoztattuk és most azt keressük, hogy von-e le..


Még 1 kérdés lenne: Ha a PayPalon volt 9000 HUF és amit megvettünk az 27.99 Euró akk hogy lett a vétel után 0 HUF? Mert a jelen állás szerint 27.99 EURO = 8.510 HUF

Szóval hogy van ez?



2016. jan. 20. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:

havi szinten nem von le semmit, nincs koltsege.


Valoszinuleg ok mas atvaltasi ertekkel dolgoznak. Altalaban a bankok nem a kozeperteken szamoljak at a devizat, hanem eladasi arfolyamon.

2016. jan. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Koplárovics Béci ***** válasza:

A Paypal iszonyat rossz árfolyamon vált. Pl jelenleg 306Ft-ot ad egy euróért (315 körül adnak a pénzváltók), és 323,5(!) körül kér érte. Azaz a 27.99EUR még több is, mint 9000Ft (de az általad számolt 304Ft/EUR sem reális).


Amúgy nem von le havi szinten semmilyen díjat. Viszont tudsz vele regisztrálni olyan szolgáltatásra, ami havonta von le. Nekem évek óta van folyamatosan kártya csatolva hozzá, csak olyankor vont le róla pénzt, amikor tényleg vásároltam vele. Én mondjuk sosem teszek pénzt rá, és minden esetben a vásárlás devizájában terheltetem meg a kártyát, mert a kártyatársaság (esetemben MasterCard) lényegesen jobb árfolyamon vált, mint a Paypal.

2016. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!