Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Utalhatok bankkártyáról...

Thekrisz2 kérdése:

Utalhatok bankkártyáról PayPal-ra?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy bemegyek pl az OTP be, feltöltöm a számlámra a pénzt, azután arról utalok a PayPal-ra, és akkor csak a számlaszámot adom meg hogy arra küldöm a pénzt?

2015. dec. 12. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
erős fogalomzavarok vannak itt
2015. dec. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én nem igazán értek hozzá, de én bennem is megfogalmazódott már ez a kérdés. Ha úgy véled, hogy fogalomzavarban szenvedünk, kérlek magyaráz el nekünk, hogy is van pontosan.
2015. dec. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ez egy másik kérdés, itt elég jól megválaszolták.


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..


"Kedves Kérdező!


Nem kellene feltöltened a PayPal számládat, mert az nem úgy működik, hogy "feltöltök rá pénzt és csak abból tudok vásárolni"...


A PayPal számlád úgy működik, hogy beregisztrálod a bankkártyádat (az OTP bankkártyák általában használhatóak) és amikor vásárolsz a PayPal accountod segítségével, akkor a megfelelő összeget a bankkártyádon keresztül leemelik a bankszámládról automatikusan!!!

CSAK ANNYIT és CSAK AKKOR amikor vásárolsz...


(Próbáld meg beregisztrálni a bankkártyádat a PayPal accountodban, ha nem engedi a rendszer, akkor nem jó a bankkártyád.)


Az biztos, hogy a gyerekeim OTP Junior bankkártyája jó volt!


Azért sem jó feltölteni a PayPal számládat, mert a maradék pénzt majd vissza kell utalnod a bankszámládra : ez nem díjmentes! (Ehhez be kell majd regisztrálnod a bankszámládat is.)


Úgy képzeld el a PayPal rendszerét, mint egy "második" bankkártyát, ami védi a valódi bankkártyádat az interneten. (Nem a valódi bankkártyád adatait kell megadnod a neten fizetésekkor, hanem a biztonságosabb PayPal accountodat.)


SZÓVAL :

1.) Regisztráld be a bankkártyádat...

2.) NE tölts fel pénzt a PayPal számládra (mi a fenének?)!!!"

2015. dec. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2

- bankkártya egy készpénz-helyettesítő eszköz

- utalni bankszámláról lehet, bár vannak bankok, akik engedik a kártyás azonosítással történő utalást is

- amúgy meg tök felesleges feltölteni pénzt a PP-számlára, egyszerűen hozzá kell kapcsolni egy online fizetésre alkalmas bankkártyát

- ha mindenáron feltölteni akarod, akkor a PP-n megadott unicredites számlára kell utalni, de a KÖZLEMÉNYBE BE KELL ÍRNI AZ AZONOSÍTÓT

- amúgy meg a PP egy online pénzintézet, van neki egy szabályzata (általános szerződési feltételek), attól, hogy fizikailag nem írsz alá egy papírt se, ez egy érvényes szerződés, nem kellene félvállról venni

2015. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azzal tisztába vagyok hogy hozzálehet csatolni valamit, de attól még lehet úgy fizetni hogy nem netbankon utalom a pénzt hanem, bemegyek a bankba és megmondom erre a számlaszámra ezt az összeget, aztán csókolom?
2015. dec. 14. 04:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg én nem akarok hozzácsatolni bankkártyát
2015. dec. 14. 04:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!