Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tudnátok segíteni, hogy mit...

Tudnátok segíteni, hogy mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Segítség kellene tartozás rendezésben. Jelenleg rajta vagyok KHR listán.. Van még 130 ezer provident tartozásom és 83 ezer OTP faktoring tartozásom. Régebben munkahely megszűnés miatt nem tudtam fizetni őket és felkerültem az adósok listájára. De már szeptembertől van munkahelyem és az OTP-vel megtudtam egyezni havi törlesztéssel,a providenttel folyamatban van,de jelenleg semmi reakció!

Létezik ilyen esetekben olyan megoldás hogy úgy vennék fel személyi kölcsönt hogy mind a két tartozásom egy összegbe fizetem ki és csak egyet fizetek? Válaszotokat előre is köszönöm!



2016. jan. 20. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen, adósságrendező hitelnek hívják, de ingatlanfedezetet kérnek a legtöbb helyen és jelzálogot tesznek rá. Nem biztos, hogy ez jó megoldás, különösen, ha az OTP-vel már megegyeztél.


[link]

2016. jan. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

Ha a KHR-ben negatív tartalommal vagy fenn, akkor semmilyen kölcsönt nem kapsz egyik banktól sem, de egyébként sem lenne ennek semmi értelme. A bedőlt hiteleket nem váltják ki a bankok .

Próbálj megállapodni a Providenttel is, szerintem menni fog, ha látják rajtad a fizetési hajlandóságot.

2016. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tehát van 2 hiteled, ami kb. 3 havi minimálbérnek felel meg, és ezt akarod még 1-el megfejelni?
2016. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!