Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » SOS ilyenkor mit lehet tenni?...

SOS ilyenkor mit lehet tenni? Ügyfélszolgálaton telefonon meg tudják oldani?

Figyelt kérdés

Csináltattam egy bankkártyát, és kellett egy 7jegyű szám, amit itthon kellett megváltoztatnom. Aztán meg is változtattam egy másik jelszóra, el mentettem, stb, aztán kaptam egy sms-t de nekem jelenleg ilyen olcsó, kb. 1.000 Ft-os telóm van, mert tönkrevágtam a másikat, és most jön a fizu. Kitöröltem ezt az sms-t, mert egyrészt nem tudtam, hogy a banktól jön, másrészt meg nem nyitotta meg, azt írta, hogy nem megjeleníthető üzenet. Át akartam küldeni a barátomnak, HÁTHA megnyitja nála, de a törlésre kattintottam, és mivel ez egy ócska telefon, meg sem kérdezte, hogy biztosan törlöm-e.. De most interneten nem enged belépni, se a régi kóddal, se az újjal és tuti hogy nem írtam el. Viszont mivel még nincs bankkártyám, ezért interneten akartam átutalni a pénzt a barátomnak, mert úgy fel lehet venni jövőhéten, és mi nem fogunk belföldön tartózkodni, viszont kéne, mert nagy összeg...


Remélem érthető voltam, és azt is remélem, hogy van valami használható válasz, mert tiszta ideg vagyok már.


2016. jan. 7. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Melyik bank?
2016. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel a bank telefonos ügyfélszolgálatát.
2016. jan. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!