Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan lehet utolérni egy...

Hogyan lehet utolérni egy végrehajtót?

Figyelt kérdés

Az mbvk- oldalon kint van a címe elérhetősége, akkor hivom amikor lehet,de még sem veszi fel senki.

Címre menjek ki? Lehet olyan,hogy egy végrehajtó eltünik?

B.A. nem írom ki a nevét ne,hogy ez vmi tilos dolog legyen,de ha más is keres ilyen monogramú végrehajtót az írhatna. Vásárolnék tőle,biztos ha ő akarna behajtani tőlem akkor meg lenne 1perc alatt



2016. febr. 3. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Végrehajtótól nem lehet vásárolni, max az árverésen. De azért értem, amit mondasz :-) Van az MBVK oldalon egy Helpdesk telefonszám- kérdezd meg őket, mit tudnál tenni ilyen esetben, ők nagyon segítőkészek.

És igen, jól tetted, hogy nem írtad ki a nevét :-)

2016. febr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, és bocsi,hogy nem jól írtam :)
2016. febr. 3. 13:52
 3/7 anonim ***** válasza:

A végrehajtók jellemzően max heti 1-2 órát érhetők el fogadóórában, - erre neten rá tudsz keresni - de az irodában vannak asszisztensek, akiktől a konkrét ügyszám alapján már tudsz infot szerezni.


Árverésre licitálni is regisztrációt követően tudsz, amit szintén nála az irodába kell kitöltened, ha ő nincs ott, vagy nem fogad, akkor az asszisztensek is segítenek benne. 6.000 Ft körül van a díja.

2016. febr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Illetve regisztrálni bármelyik végrehajtónál lehet a licites eljáráshoz, ez nem egyénhez kötött.
2016. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm Norbert!

Sajnos a gond az,hogy nem érem el telefonon.

Nem akarok licitálni, kikkáltási áron venném meg az ingatlant. Csak szeretném előtte megtekinteni.

Köszönöm mégegyszer

2016. febr. 4. 05:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, első vagyok.

Sikerült a Helpdesk-el intézni valamit? Mit mondtak?

2016. febr. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm, sokat nem segítettek csak, annyit,hogy menjek címre...

De tegnap szerencsére elértem őket telefonon.

Ezért hétfőn be is megyek és intézem is a regisztrációt. Nagyon köszönöm a segítségedet.

2016. febr. 5. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!