Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A párom Ausztriában dolgozik,...

A párom Ausztriában dolgozik, szeretnénk Magyarországon házat venni. Kapunk így hitelt, hogy külföldön dolgozik?

Figyelt kérdés
2016. febr. 16. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahogy egy reklámban volt annak idején: "Menj be, kérdezd meg!"


Bocs, nem bunkóskodni akarok, de ennyiből nem lehet megmondani, hogy kaphattok-e hitelt? Bejelentve dolgozik-e, magyar munkaközvetítőn keresztül, mióta, határozott vagy határozatlan szerződéssel, stb.

A bankok számtalan feltételt támasztanak, aminek meg kell felelni.

De ha nem tudsz bemenni, akkor is csak egy telefon, felhívod a bankot (ahol hitelt akartok felvenni (gondolom itthon) és ott részletesen érdeklődhetsz.

2016. febr. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fundamentanal, nem szükséges magyar munkahelyen dolgozni, a külföldi munkáltatóit is eldogadjak. Itt próbálkozz, szinte egyedül itt van fix törlesztő.
2016. febr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, máshol is így van-e, de nekem azért elég durvának tűnik ez:


"Az áthidaló kölcsön teljes költsége: számlanyitási díj: 80.000 Ft, folyósítási díj: 80.000 Ft, számlavezetési díj: 150 Ft/hó, egyéb költségek: 39.960 Ft."


Amúgy először azt hittem, csak akkor lehet a Fundamentánál hitelt felvenni, ha van már náluk lakáskassza megtakarítás, de látom, hogy akár számlanyitással egy időben is.

2016. febr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok pénzintézet elfogadja a külföldi jövedelmet. Ha a párod alkalmazott, határozatlan a munkaszerződése és folyószámlára kapja a bérét, akkor elvileg hitelképes.

Számít még, hogy mennyi az önereje, hol akartok házat venni és mennyiért, mióta dolgozik a jelenlegi munkahelyén, hány éves, vannak-e már hitelei?

2016. febr. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!